Změna je život!

26. ledna 2018 v 16:39 | S.K. |  HOLIÁŘ
Je to sice již nějaký ten pátek, co nám začal nový rok, avšak i tak by se dalo říci, že do něj HOLIO i HAČTE! vstoupí hned s několika novinkami.
První z nich je ta, že se HOLIO pomalu vytratí z facebooku a stane právoplatným členem skupiny HAČTE! (ta získá také konečně své logo!), která pod sebe přijme dokonce další segment a to již fungující členy skupiny "Hylland Sklld" zabývající se scénickým čtením, které jste měli již (doufáme) tu čest někde potkat.
HOLIO avšak i nadále zůstává na blogu! I zde se můžete těšit zejména na novou rubriku, všímající si právě Hyllanda Skllda a dokonce i na nové logo.
Rádi bychom, spolu se všemi těmito příjemnými změnami (doufáme, že povedou ke zkvalitnění úplně všeho), vyhlásili i jakési "výběrové řízení" na nové "členy redakce". Chcete nám občas přispívat novinkami, recenzemi, sloupky, glosy, prózou, poesií apod.? Není nic snazšího než kontaktovat kohokoli z nás (MXIII@sezanm.cz, lukas.ivanek@centrum.cz), nebo napsat do komentářů. Vaše účast ve výběrovém řízení není limitována ničím, snad jen kvalitou Vámi odvedené práce.
O jednotlivých změnách Vás budeme vždy informovat.

Přejeme Vám spoustu skvělých zážitků s HOLIO, HAČTE! i Hylland Sklld!

Za všechny členy výše zmíněních spolků/skupin/sdružení/hnutí...

S.K.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama