HAČTE! X. kapitola

27. ledna 2018 v 18:27 | S.K. |  HAČTE!
Dobrý den, ahoj,

tak a je to tady, sháníme autory a autorky na v pořadí již X. kapitolu HAČTE!, která se odehraje opět ve vinárně U Houslí v Hodoníně, a to 28. 4. 2018 od 19:00 a ponese se v duchu bujarých oslav doprovázených nejen autorskou literaturou, ale také hudbou, jejím přenesení v reálném čase na plátno, scénickým čtením, soutěží: "Poznáš autora?", občerstvením a možná i ohňostrojem. Dále bych také chtěl na všechny příchozí apelovat, aby donesli pár svých knih, které by chtěli někomu darovat. Vznikne tak stánek s knihami, kde platí kus za kus, či kus zadarmo!

Co by měl autor, který chce na jubilejním X. HAČTE! vystupovat, vědět? X. kapitola bude zvláštní v tom, že pokud jste již autorem (autorkou), který v minulosti na HAČTE! působil, nebudete již své texty předčítat sami, ale po jejich zaslání na tuto adresu (MXIII@seznam.cz), bude Váš text přidělen autorovi jinému, kterému se obratem zašle, aby tak měl alespoň týden před zahájením možnost si jej nastudovat. Tajné losování proběhne pod dozorem notáře a notebookové, či mobilní kamery a tento záznam bude vyvěšen na FB HAČTE!. Slibujeme si od tohoto přístupu posun ve vnímání textů samotných autorů, ale také ve vnímání obecenstva jiného možného stylu přednesu básně, či prózy, na kterou už je tak nějak z úst toho autora, či té autorky zvyklý.
Autorů, kteří dosud na HAČTE! nepublikovali, se tento zvláštní způsob předčítání netýká.

Rádi bychom, aby se nás sešel přijatelný počet a proto opět platí heslo: "Kdo dřív přijde, ten dřív mele." Neváhejte tedy a přihlaste se (spolu s texty, prosím!) buďto přímo Vy, anebo někdo z Vašeho okolí, který by rád vystupoval a zatím třeba ještě neměl příležitost anebo odvahu. Uzávěrka přihlášek spolu s texty je 21. 4. 2018 včetně.

Těšíme se na výroční HAČTE! spolu s Vámi.
Marketingové oddělení týmu HAČTE! s.r.o, a. s. hnutí, strany...

PS: Časem se dočkáte nejen skvělého plakátu, ze kterého se dozvíte podrobný program a seznam účinkujících, ale také videa s pozvánkou a videa s tajným losováním jednotlivých autorů.
PPS: Rozesílejte tuto předpremiérovou pozvánku mezi všechny kolem, děkujeme!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama