Básníci, prozaici i posluchači půjdou do vinárny. Na sedmé HAČTE!

8. srpna 2016 v 10:00 | liv |  HAČTE!
Rozhodnuto. Sice zbývá ještě déle než měsíc, ale přece: sedmá kapitola Hodonínského autorského čtení HAČTE! se uskuteční 24. září ve vinárně U Houslí. Začátek je v sedm hodin večer.

(Na HAČTE! vystupoval například básník Jiří Hubáček)


Termín oznámil hlavní pořadatel, kterým je básník Marián Kadlčík píšící pod pseudonymem Stanislav Klín. Ten nyní sbírá přihlášky zájemců, již chtějí návštěvníkům představit svou tvorbu. "Ti, kteří se chtějí zúčastnit ,jen´jako diváci, se mi hlásit opravdu nemusí, ale musí přijít," říká Kadlčík s nadsázkou. Básníci či prozaici se mohou ozvat prostřednictvím mailu MXIII@seznam.cz. Sestava bude jasná do konce srpna.

Vinárna U Houslí - najít ji lze v Jižní ulici v Hodoníně poblíž "starého Kauflandu" - hostila literární událost už při předchozí šesté kapitole. Stejně jako při uplynulých částech nebude chybět hudební doprovod v podobě kapely Jasmín.

V minulosti na HAČTE! vystupovali například Jakub Strouhal, Dušan Slačka, Jarmila Moosová, Vladimíra Klimecká nebo Jiří Hubáček. Pravidelným účastníkem je také literárně-hudební formace Čtemesféra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama