Co to jako...?

24. dubna 2016 v 19:01 | S. K. |  HAČTE!
HAČTE! - Neboli Hodonínské Autorské ČTEní vzniklo na popud Stanislava Klína, kterému chybělo obecenstvo pro vlastní ego (a tvorbu).

A teď již vážněji. HAČTE! se pyšní tím, že není podporováno žádnou vnější organizací, a není ani zaštiťováno městem, ale je projektem malého okruhu přátel a známých, kteří tuto akci pořádají pro radost jich samých i těch, kteří přicházejí "jen" jako diváci. Důvodem pro toto separé je naprostá svoboda v organizaci i obsahu celého projektu a také to, že se tímto dá stále hovořit o projektu svobodném a původním.

HAČTE! se poprvé nesměle představilo před dvěma lety na počátku března na Staré Budvarce několika známým a přátelům, kteří přijali pozvání a zúčastnili se coby obecenstvo i jako autoři. Od té doby se měnili nejen místa setkání, ale také účastníci, kteří na literární čtení zavítali, či samotní vystupující.

Důvodem pro téměř nekonečné přesouvání místa setkání byla touha naleznout "ideální místo", které by vyhovovalo jak pořadatelům tak zúčastněným. Věřme, že jsme na posledním HAČTE! takovýto prostor konečně našli a pevně se v něm usadíme.

Během oněch dvou let jsme společně prošli již šesti večery, a v současné době připravujeme již sedmé pokračování, o jehož pevném datu se samozřejmě dozvíte i zde, na stránkách HOLIA, které je s HAČTE! silně provázáno.
Všichni jste tedy srdečně zváni zažít s námi "živou literaturu" a živou hudbu (na posledním HAČTE! i živý film), a pokud nám i světu chcete představit svou tvorbu, jste jedině vítání!

Stanislav Klín a Marián Kadlčík

MXIII@seznam.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama